A0  A+  A-    
 STRONA GŁÓWNA BIP » Poprzednia strona » Odczyt wiadomości
Menu:
Urząd Gminy
Statut Gminy
Regulamin organizacyjny
Wójt Gminy
Rada Gminy
Prawo miejscowe
Budżet i finanse
Zamierzenia, strategie i programy
Publiczny dostępny wykaz danych o środowisku
Oświadczenia majątkowe
Przetargi
Ochrona środowiska
Jednostki organizacyjne
Instytucje kultury
Komunikaty
Wybory Samorządowe/Sołeckie/Izby Rolne/Ławnicy/Sejmu i Senatu RP/PE/Prezydent RP
Konkurs na stanowiska urzędnicze
Konkursy na dyrektorów szkół
Współpraca z Organizacjami Pożytku Publicznego
Kontrole
Kącik adopcyjny bezpańskich zwierząt
Druki dla interesantów
Sprawozdania
Rewitalizacja
-------------------------
Jak załatwić sprawę
Redaktorzy strony
Statystyka odwiedzin
Statystyka czytalności
Wyszukaj urzędnika
Rejestr zmian
Mapa serwisu
Wyszukiwarka


»Wyszukiwanie zaawansowane
Archiwalne menu:
Ostatnie 5 wiadomości:
» Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty samochodu ciężarowego
» Protokół z wyboru ofert - ekogroszek
» Protokół Otwarcia ofert ,, na dostawę paliwa opałowego – ekogroszku dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Łącznej.
» Protokół z wyboru ofert - ekogroszek
» Protokół Otwarcia ofert ,, na dostawę paliwa opałowego – ekogroszku dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Łącznej.
  • Wybory Samorządowe/Sołeckie/Izby Rolne/Ławnicy/Sejmu i Senatu RP/PE/Prezydent RP
  • Wybory do Sejmu i Senatu RP 2015
  • W Y K A Z składów obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Łączna w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej

    W Y K A Z
    składów obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Łączna
    w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 roku.


    Obwodowa Komisja Wyborcza 1 w Goździe
    Siedziba : Szkoła Podstawowa, Gózd 125.

    Lp. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania
    Funkcja
    1. Jasińska Renata Gózd Przewodniczący
    2. Wróbel Stanisława Jęgrzna Z-ca Przewodniczącego
    3. Pedrycz Damian Kamionki Członek
    4. Salwa Paulina Jęgrzna Członek
    5. Smulczyński Rafał Czerwona Górka Członek
    6. Sykulski Adam Zagórze Członek
    7. Fąfara Małgorzata Podzagnańszcze Członek
    8. Zaliński Kamil Gózd Członek
    9. Milcarz Katarzyna Czerwona Górka Członek











    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Klonowie
    Siedziba: Budynek po Szkole Podstawowej, Klonów 62.

    Lp. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania
    Funkcja
    1. Kołsut - Pawłowicz Jadwiga Klonów Przewodniczący
    2. Sucheńska Alicja Klonów Z-ca Przewodniczącego
    3. Gruba Agnieszka Kamionki Członek
    4. Janik Sebastian Jęgrzna Członek
    5. Michta Wiesław Gózd Członek
    6. Moskal Renata Czerwona Górka Członek
    7. Ciułek Bogusława Jęgrzna Członek
    8. Sztabowski Bartłomiej Czerwona Górka Członek
    9. Bracha Katarzyna Kamionki Członek






    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Czerwonej Górce
    Siedziba: Gminna Biblioteka Publiczna w Łącznej, Czerwona Górka 1”b”.


    Lp. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania
    Funkcja
    1. Dulemba Leokadia Łączna Przewodniczący
    2. Dziarmaga Halina Czerwona Górka Z-ca Przewodniczącego
    3. Barsegjan Małgorzata Czerwona Górka Członek
    4. Flasińska Joanna Kamionki Członek
    5. Krajniewski Piotr Kamionki Członek
    6. Kumalski Paweł Podłazie Członek
    7. Milcarz Mirosława Czerwona Górka Członek
    8. Stobiecka Joanna Czerwona Górka Członek
    9. Cierpisz Natasza Gózd Członek











    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Zaleziance
    Siedziba: Budynek po Gimnazjum, Zalezianka 49a.


    Lp. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania
    Funkcja
    1. Bracha Grzegorz Występa Przewodniczący
    2. Fąfara Edyta Stawik Z-ca Przewodniczącego
    3. Dąbek Stanisław Podzagnańszcze Członek
    4. Kocz Krystyna Jęgrzna Członek
    5. Obarski Oskar Łączna Członek
    6. Stochmal Agnieszka Występa Członek
    7. Waniel Jacek Podłazie Członek
    8. Zielińska Alina Łączna Członek
    9. Majcher-Obara Ewelina Stawik Członek





    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Zagórzu
    Siedziba: Budynek po Szkole Filialnej, Zagórze 40”B”.


    Lp. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania
    Funkcja
    1. Adwent Edyta Zagórze Przewodniczący
    2. Jasińska Teresa Osełków Z-ca Przewodniczącego
    3. Herman Iwona Czerwona Górka Członek
    4. Bracha Ala Stawik Członek
    5. Kupis Sylwia Podzagnańszcze Członek
    6. Krajniewska Karolina Kamionki Członek
    7. Sufin Elżbieta Kamionki Członek
    8. Tłuczek Dawid Łączna Członek
    9. Baran Anna Zagórze Członek






    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Kamionkach
    Siedziba: Szkoła Podstawowa, Kamionki 63.


    Lp. Imię i nazwisko Miejsce zamieszkania
    Funkcja
    1. Czerwińska Anita Kamionki Przewodniczący
    2. Gruba Helena Podzagnańszcze Z-ca Przewodniczącego
    3. Dulęba Alicja Kamionki Członek
    4. Czerwińska Barbara Łączna Członek
    5. Pająk Iweta Osełków Członek
    6. Pedrycz Mariola Kamionki Członek
    7. Tokarczyk Iwona Podłazie Członek
    8. Wachowicz Marcin Kamionki Członek
    9. Paryska Joanna Kamionki Członek



    Data wprowadzenia: 2015-10-12 1539
    Data upublicznienia: 2015-10-12
    Art. czytany: 556 razy

    Drukowanie dokumentuWiadomość wprowadził: Krzysztof Pastuszka
    Autor dokumentu: Mirosław Kopytek
    » Pokaż rejestr zmian dla danej wiadomości
    Biuletyn Informacji Publicznej
    Urząd Gminy Łączna
    Kamionki 60
    26 - 140 Łączna

    tel. 041/25-48-960
    fax. 041/25-48-977

    Godziny otwarcia:
    Poniedziałek
    7.30-16.00
    Wtorek - Czwartek
    7.30-15.30
    Piątek
    7.30-15.00

    Kasa czynna codziennie w godzinach 8.00-13.30

    Starostwo Powiatowe
    w Skarżysku-Kamiennej
    www.spskarzysko.bip.doc.pl

    Dziennik Ustaw
    http://dziennikustaw.gov.pl
    Monitor Polski
    http://monitorpolski.gov.pl
    Urząd Gminy Łączna